Главная страница » Новини » Укрзалізниця проводить закупівлі молока

Укрзалізниця проводить закупівлі молока

тендер молоко пастеризоване

Відповідно до оголошення, розміщеного на сайті Zakupki.Ua, регіональна філія “Південно-Західна Залізниця”  АТ “Українська Залізниця” організовує закупівлі. Їх предметом є ультрапастеризоване молоко у кількості 50 тисяч літрів.

Кількість необхідної продукції та її характеристики детально описані у тендерних документах, що прикріплюється до оголошення. Більш детально можна отримати інформацію за адресою: https://zakupki.com.ua/tender/5616158/ru

Zakupki.Ua – офіційний майданчик Prozorro , що передбачає можливість мінімізації витрат на придбання продукції та послуг. Для поточних закупівель передбачається виділити бюджет до 948 000 грн., однак організація ставить за мету скорочення видатків. Підприємці, що планують приймати участь у тендері, повинні підготувати власні пропозиції з цінами із врахуванням усіх вимог ініціатора закупівель. Мінімальний крок пониження вартості пропозиції, відповідно до оголошення, складає 9 480 грн. Розраховуючи пропозицію по ціні, слід включити до кошторису постачання продукції вартість її доставки. Організатор готовий приймати цінові пропозиції до 3 жовтня 2019 року. Після їх розгляду відбудеться тендер, за результатами якого оберуть переможця торгів.

2019-09-19T22:10:21+03:00