Главная страница » Новини » В ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 – ліцеї м. Немирів планується будівництво футбольного поля

В ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 – ліцеї м. Немирів планується будівництво футбольного поля

Немирівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей» Немирівської міської ради Вінницької області оголошує про проведення відкритих торгів відповідно до вимог чинного законодавства України. В оголошенні, розміщеному на електронному майданчику Zakupki.ua, повідомляється, що предметом закупівлі є нове будівництво футбольного поля зі штучним покриттям в «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – ліцей» Немирівської міської ради Вінницької області по вул. Гімназійна, 27 в м. Немирів, Вінницької області (коригування). Очікувана вартість проведення робіт складає 2 859 544 гривень.

Мета проведення робіт – створення сприятливих умов для організації дозвілля, розвитку фізичної культури та спорту, зміцнення здоров’я, задоволення потреб у руховій активності, досягнення високого рівня працездатності засобами фізичної культури та спорту, внутрішнього психологічного комфорту шляхом будівництва футбольного поля із штучним покриттям.

До участі в торгах запрошуються фізичні та юридичні особи, які мають необхідне матеріальне забезпечення та працівників, що можуть виконати роботи, передбачені технічними умовами замовника, до 15 липня 2019 року. Вони подають тендерні пропозиції до 14 березня 2019 року з урахуванням мінімального кроку пониження ціни, який становить 10 000 гривень.

Розкриття тендерних пропозицій та визначення переможця торгів заплановано на 14 березня 2019 року. З детальними умовами проведення відкритих торгів можна ознайомитися в тендерній документації замовника. Для її отримання необхідно перейти за посиланням https://etp.zakupki.com.ua/tender/4904233

2019-02-28T15:19:30+03:00