Главная страница » Новини » Відділ освіти Полтавської районної державної адміністрації закуповує м’ясо

Відділ освіти Полтавської районної державної адміністрації закуповує м’ясо

тендер мясо

тендер мясо

Відповідно до оголошення, розміщеного на сайті Zakupki.Ua, відділ освіти Полтавської районної державної адміністрації проводить закупівлі. Предметом тендерних закупівель є яловичина ( м’якоть) вищого ґатунку, печінка яловича, тушка курчат бройлерів 1 категорії, свинина. Кількість необхідних продуктів та їх опис детально описані у пакеті тендерних документів, що подаються разом із оголошенням. Ознайомитися з деталями може кожна зацікавлена особа за адресою: https://zakupki.com.ua/tender/5167212/ru

Zakupki.Ua – офіційний майданчик Prozorro , що передбачає зменшення витрат державних коштів на придбання продукції чи послуг. На поточні закупівлі планується виділити суму до 357 765 грн., однак організація планує скоротити видатки.

Організації, що планують приймати участь у торгах, повинні підготувати власні пропозиції з цінами із врахуванням усіх вимог організатора закупівель. Мінімальний крок пониження вартості пропозиції, згідно оголошення, складає 3 577 гривень. Розраховуючи пропозицію по ціні, слід включити до кошторису постачання продукції витрати на доставку. Окрім цього, слід підготувати банківську гарантію на суму 10 732 грн.

Учасникам слід подавати пакет документів із пропозиціями до 26 травня 2019 року. Після їх оцінки відбудеться сам аукціон, за підсумками якого оберуть переможця торгів. З ним буде підписано угоду на постачання товарів до кінця поточного року.

2019-05-11T12:34:00+03:00