Главная страница » Новини » Відділ освіти Жашкова проводить закупівлю ковбас на 143 тис. грн.

Відділ освіти Жашкова проводить закупівлю ковбас на 143 тис. грн.

тендер ковбаса

Відповідно до оголошення, опублікованого на майданчику “Zakupki”, відділ освіти Жашківської міської ради проводить закупівлі. Предметом державних закупівель є ковбасні вироби. Характеристика продукції, її опис та кількість детально викладені у тендерних документах, що розміщені на сайті разом з оголошенням. Детально – за адресою: https://zakupki.com.ua/tender/5663102/ru

Zakupki.Ua – тендерний майданчик, акредитований у системі державних закупівель Prozorro, що передбачає не тільки закупівлі, але і скорочення витрат на придбання товарів та послуг. Бюджетом закупівель передбачена сума 143 000 грн., однак організація планує зменшення витрат. Організації, що планують приймати участь у тендері, повинні подати свої цінові пропозиції із врахуванням усіх вимог ініціатора торгів. Крок зменшення цінової пропозиції, згідно оголошення, становить 1 430 грн. Розраховуючи пропозицію по ціні, потрібно врахувати не тільки вартість продукції, але і вартість її доставки.

Учасникам слід подавати пакет документів із пропозиціями до 16 жовтня 2019 року. Після їх розгляду відбудеться  тендер, за підсумками якого буде обрано переможця торгів.

2019-10-03T10:05:10+03:00