Главная страница » Новини » Як самостійно придбати товар на біржі

Як самостійно придбати товар на біржі

Сучасна торгова біржа являється надважливою ланкою в ринковій економіці. Вона грає роль посередника та регулятора, а також являється основою стабільної роботи різноманітних фінансових інструментів.

Для того, щоб самостійно придбати товар (напрямок) на біржі, потрібно слідувати наступному алгоритму дій:

  1. Зайдіть на сайт обраного вами електронного торговельного майданчику та постарайтесь обрати товар (напрямок) який є бажаним для придбання на торгах.
  2. Ознайомтесь з переліком правил торгівлі на обраному електронному торговельному майданчику та особливостями Регламенту проведення торгів по напрямку, в якому ви зацікавлені.
  3. Подайте електронну пропозицію щодо акредитації (потрібно орендувати торговельне місце) вашого підприємства на обраному напрямку в якості брокерської контори на обраній біржі.
  4. Якщо Біржовий комітет прийняв позитивне рішення по вашій пропозиції щодо оренди біржового місця, вам необхідно:

– Оформити та подати обраному торговому майданчику пакет документації згідно статті 9 Закону щодо запобігання та протидії легалізації доходів, що були отримані незаконним шляхом, або направлені на фінансування терористичної діяльності.

– Укласти угоду щодо оренди біржового місця по напрямку що вас цікавить.

– Заплатити перший внесок за оренду торговельного місця.

– Якщо ви не будете займатись брокерською діяльністю самостійно, необхідна видача відповідальній особі, працівнику підприємства, довіреності щодо представлення йому права представляти ваше підприємство в ході електронних біржових торгів.

  1. Якщо ви не здійснюєте брокерську діяльність самостійно, надайте обраному працівнику пропозицію, щодо участі в бажаних електронних біржових торгах, зазначивши перелік умов придбання, доставки та характеристик обраної продукції.
  2. Подайте пропозицію щодо купівлі в ЕТС (електронну торгову систему), або накажіть зробити це обраному в якості брокера працівникові.
  3. Внесіть гарантійне забезпечення яке необхідне для того, щоб прийняти участь в торгах (якщо цього вимагає регламент конкретних торгів), у відповідності з рахунком, який сформований в ЕТС, та переданий вам через відповідального працівника (брокера).
  4. Тепер ви, або призначений вами відповідальний працівник (брокер) може стати учасником відповідних електронних торгів.

https://sale.zakupki.com.ua/

2018-04-04T13:53:20+03:00