Главная страница » Новини » Закуповується пісок

Закуповується пісок

тендер пісок

Філія “Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд” акціонерного товариства “Українська залізниця” проводить закупівлі піску.

Оголошення про відкриті торги розміщене на сайті «Zakupki.Ua», а з текстом оголошення можна ознайомитися за посиланням: https://zakupki.com.ua/tender/5417314/ru

Бюджетом закупівель передбачена сума 959 082 грн. Однак, за допомогою Prozorro установа планує скоротити видатки. Те підприємство, яке зможе надати найнижчу цінову пропозицію, стане переможцем торгів. Мінімальний крок зменшення вартості складає 4 795 грн. Для того, щоб учасники могли прийняти участь у конкурсі, необхідно надати банківську гарантію у сумі 9 600 грн. Тендерні пропозиції можна подавати до 4 серпня 2019 року після чого відбудеться процедура аукціону та вибір переможця. Для того, щоб ознайомитися з деталями тендеру, необхідно отримати пакет документів, який є наданим ініціатором тендеру. Документи доступні в електронній формі на сайті Zakupki.ua, що є учасником системи «Prozorro».

2019-07-24T13:01:32+03:00