На жаль, наразі неможливо відкрити версію для друку.
0 800 30-74-85 з 8 до 20 по буднях та з 9 до 18 по вихідним.
0 800 30-74-85
З 8 до 18 по буднях
Повідомлення менеджеру
Відгук менеджеру
Підтримайте нашу армію та фонд «Повернись живим» — Підтримати
Шановний Користувач електронного майданчика "Zakupki UA",
для використання електронного майданчика "Zakupki UA" з метою участі у якості учасника у закупівлях у відповідності до законодавства у сфері публічних закупівель, кожен Користувач, крім реєстрації/авторизації на електронному майданчику "Zakupki UA", має:
Користувачі мають змогу ознайомитись з чинними редакціями Регламенту електронного майданчика "Zakupki UA" і Тарифів електронного майданчика "Zakupki UA" за посиланнями: https://zakupki.com.ua/reglament і https://zakupki.com.ua/pricing.
З повагою,
Служба підтримки Zakupki UA
support@zakupki.com.ua
class="modal-title" id="myModalLabel">Великий розмір файлу
Очікувана вартість
240 000.00 UAH
На жаль, наразі неможливо відкрити версію для друку.
Перевірка документації перед подачею гарантує захист пропозиції від формального відхилення. Наш юрист знайде в документах всі проблемні місця, напише, як їх виправити і ще раз перевірить підсумковий результат.
Наші юристи візьмуть на себе оскарження нечесних умов і видалять дискримінаційні вимоги.
Переговорна процедура (cкорочена)
Відмінена закупівля
Контакти
Документи
Скасовано
5 березня, 00:00
Відміна закупівлі
Причина відміни: непідписання договору про закупівлю у строк 35 днів (20 днів - у разі застосування скороченної переговорної процедури закупівлі)
Дата скасування відміни: 5 березня, 00:04
Опис
Непідписання договору про закупівлю у строк 20 днів
Ідентифікаційний номер | UA-2021-02-01-000982-c |
---|---|
Електронний цифровий підпис |
Накладено
|
Очікувана вартість закупівлі | 240 000.00 UAH з ПДВ |
Умови застосування: | Відсутність конкуренції з технічних причин |
---|---|
Обгрунтування: | Згідно з частиною першою Статті 40 Закону України Про публічні закупівлі: “Переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі”. Відповідно до п.2 частини другої Статті 40 Закону України Про публічні закупівлі: “Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: 2) якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин”. Згідно ч. 2 ст. 5 Закону України «Про природні монополії» Антимонопольним комітетом України (далі - Комітет) ведеться зведений перелік суб’єктів природних монополій на підставі реєстрів суб’єктів природних монополій у сфері житлово-комунального господарства, що формуються національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, а в інших сферах, в яких діють суб’єкти природних монополій – національними комісіями регулювання природних монополій у відповідній сфері або органами виконавчої влади, що здійснюють функції такого регулювання до створення зазначених комісій. Згідно інформації оприлюдненої станом на 31.12.2020р. на сайті Антимонопольного комітету України (http://www.amc.gov.ua) опубліковано Зведений перелік суб’єктів природних монополій. Під № 42 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ „ТЕРНОПІЛЬМІСЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО Тернопільської міської ради входить до переліку суб’єктів природних монополій на території Тернопільської області щодо транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами. Крім цього, Замовник здійснює закупівлю згідно предмета закупівлі в Учасника у зв’язку з відсутністю конкуренції щодо вибору постачальника з технічних причин, оскільки мережі Замовника приєднані безпосередньо до потужностей Учасника. Враховуючи ті обставини, що відомості щодо Учасника внесені до зведеного переліку суб’єктів природних монополій, а також розгалуженість технологічних мереж (тепломережі Замовника безпосередньо приєднані до потужностей Учасника), здійснення постачання теплової енергії іншими учасниками не є можливим, а тому з урахуванням вимог Закону України «Про публічні закупівлі» Замовнику необхідно застосувати переговорну процедуру закупівлі. |
Дата останніх змін | 5 березня, 00:04 |
---|
Теплова енергія135.04 гігакалорія Адреса поставки: 46001, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. Січових Стрільців, 13 Строк: до 31.12.2021 12:15 Тип предмета закупівлі: Товари Код ДК 021:2015: 09320000-8, Пара, гаряча вода та пов’язана продукція |
постачання теплової енергії
Тип оплати: Пiсляоплата
Період: 10 календарних днів
Розмір оплати: 100.00%
Назва організації | Тернопільський обласний комунальний центр науково - технічної творчості школярів та учнівської молоді |
---|---|
Код ЄДРПОУ | 25348098 |
Поштова адреса | 46001, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, м. Тернопіль, вул. Січових Стрільців, 13 |
Ім'я |
Питель Ольга Іванівна ( ) |
Телефон | +380352250778 |
Ел. пошта | obltechnik@ukr.net |