На жаль, наразі неможливо відкрити версію для друку.
0 800 30-74-85 з 8 до 20 по буднях та з 9 до 18 по вихідним.
0 800 30-74-85
З 8 до 18 по буднях
Повідомлення менеджеру
Відгук менеджеру
Підтримайте нашу армію та фонд «Повернись живим» — Підтримати
Шановний Користувач електронного майданчика "Zakupki UA",
для використання електронного майданчика "Zakupki UA" з метою участі у якості учасника у закупівлях у відповідності до законодавства у сфері публічних закупівель, кожен Користувач, крім реєстрації/авторизації на електронному майданчику "Zakupki UA", має:
Користувачі мають змогу ознайомитись з чинними редакціями Регламенту електронного майданчика "Zakupki UA" і Тарифів електронного майданчика "Zakupki UA" за посиланнями: https://zakupki.com.ua/reglament і https://zakupki.com.ua/pricing.
З повагою,
Служба підтримки Zakupki UA
support@zakupki.com.ua
class="modal-title" id="myModalLabel">Великий розмір файлу
На жаль, наразі неможливо відкрити версію для друку.
Перевірка документації перед подачею гарантує захист пропозиції від формального відхилення. Наш юрист знайде в документах всі проблемні місця, напише, як їх виправити і ще раз перевірить підсумковий результат.
Наші юристи візьмуть на себе оскарження нечесних умов і видалять дискримінаційні вимоги.
Переговорна процедура
Відмінена закупівля
Опис закупівлі: Розподіл електричної енергії (послуга із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії) для Черкаського територіального виробничого відділу Кіровоградської регіональної філії ДП «Центр ДЗК» (м. Монастирище)
Контакти
Документи
Код ЄДРПОУ | 25204689 |
---|---|
Поштова адреса | 19101, Україна, Черкаська область, м. Монастирище, вул. Соборна, 134 |
Суб'єкт господарювання | Суб'єкт середнього підприємництва |
Ім'я | Гринук Микола Дмитрович |
Телефон | 0474625607 |
Ел. пошта | monrem@i.ua |
Скасовано
30 березня, 00:00
Відміна закупівлі
Причина відміни: неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Дата скасування відміни: 30 березня, 01:02
Опис
Відмінити переговорну процедуру закупівлі (ідентифікатор закупівлі UA-2021-02-24-003297-a) за ДК 021:2015-65310000-9 «Розподіл електричної енергії» (послуга із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії), з підстави, що передбачена пунктом 2 частини 8 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства щодо закупівлі.
Ідентифікаційний номер | UA-2021-02-24-003297-a |
---|---|
Електронний цифровий підпис |
Накладено
|
Очікувана вартість закупівлі | 22 000.00 UAH з ПДВ |
Умови застосування: | Відсутність конкуренції з технічних причин |
---|---|
Обгрунтування: | Згідно ч.1 ст.40 Закону Переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі. Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності підстав, що зазначені в п.2 ч.2 ст.40 Закону, в тому числі така процедура може бути застосована якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з таких випадків: • предмет закупівлі полягає у створенні або придбанні витвору мистецтва або художнього виконання; • укладення договору про закупівлю з переможцем архітектурного або мистецького конкурсу; • відсутність конкуренції з технічних причин; • існує необхідність захисту прав інтелектуальної власності; • укладення договору з постачальником "останньої надії" на постачання електричної енергії або природного газу. Відповідно до п.8 ч.6 ст.40 Закону повідомлення про намір укласти договір повинно містити в тому числі обґрунтування застосування переговорної процедури. Закупівлю за ДК 021:2015-65310000-9 «Розподіл електричної енергії» (послуга із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії) здійснити шляхом застосування переговорної процедури закупівлі з підстави, що визначені в п.2 ч.2 ст.40 Закону, а саме: відсутність конкуренції з технічних причин. Враховуючи те, що очікуваний обсяг споживання реактивної електроенергії у 2021 становить 12080 кВАр*год на орієнтовну суму 22 000, 00 грн. (двадцять дві тисячі гривень 00 коп.) з ПДВ, а також те, що послугу з розподілу електричної енергії (послугу із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії) для Черкаського територіального виробничого відділу Кіровоградської регіональної філії ДП «Центр ДЗК» (м. Монастирище) можливо закупити лише в одного постачальника ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО», який зазначений у Зведеному переліку природних монополій, розміщеного на офіційному сайті Антимонопольного комітету України www.amc.gov.ua, застосувати Переговорну процедуру Закупівлі. |
Дата останніх змін | 30 березня, 01:02 |
---|
Розподіл електричної енергії (послуга із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії) для Черкаського територіального виробничого відділу Кіровоградської регіональної філії ДП «Центр ДЗК» (м. Монастирище)12080 кіловар Адреса поставки: Відповідно до документації Строк: до 31.12.2021 00:00 Тип предмета закупівлі: Послуги Код ДК 021:2015: 65310000-9, Розподіл електричної енергії |
Тип оплати: Пiсляоплата
Період: 10 банківських днів
Розмір оплати: 100.00%
Назва організації | Кіровоградська регіональна філія Центру ДЗК |
---|---|
Код ЄДРПОУ | 26448548 |
Поштова адреса | 25006, Україна, Кіровоградська область, КРОПИВНИЦЬКИЙ, вул. В. Чміленка, 82/40 |
Ім'я |
Марченко Володимир Дмитрович |
Телефон | 0667880788 |
Ел. пошта | krrf_uristi@dzk.gov.ua |