На жаль, наразі неможливо відкрити версію для друку.
0 800 30-74-85 з 8 до 20 по буднях та з 9 до 18 по вихідним.
0 800 30-74-85
З 8 до 18 по буднях
Повідомлення менеджеру
Відгук менеджеру
Підтримайте нашу армію та фонд «Повернись живим» — Підтримати
Шановний Користувач електронного майданчика "Zakupki UA",
для використання електронного майданчика "Zakupki UA" з метою участі у якості учасника у закупівлях у відповідності до законодавства у сфері публічних закупівель, кожен Користувач, крім реєстрації/авторизації на електронному майданчику "Zakupki UA", має:
Користувачі мають змогу ознайомитись з чинними редакціями Регламенту електронного майданчика "Zakupki UA" і Тарифів електронного майданчика "Zakupki UA" за посиланнями: https://zakupki.com.ua/reglament і https://zakupki.com.ua/pricing.
З повагою,
Служба підтримки Zakupki UA
support@zakupki.com.ua
class="modal-title" id="myModalLabel">Великий розмір файлу
Очікувана вартість
251 640.00 UAH
Повідомляємо про зміни
в умовах, оновлення статусу, появу скарг, вимог та запитань
На жаль, наразі неможливо відкрити версію для друку.
Перевірка документації перед подачею гарантує захист пропозиції від формального відхилення. Наш юрист знайде в документах всі проблемні місця, напише, як їх виправити і ще раз перевірить підсумковий результат.
Наші юристи візьмуть на себе оскарження нечесних умов і видалять дискримінаційні вимоги.
Відкриті торги з публ. англ. мовою
Закупівля не відбулась
Опис закупівлі: Обов’язково має бути накладено КЕП/УЕП на пропозицію в електронній системі закупівель
Контакти
Документи
Код ЄДРПОУ | 25727230 |
---|---|
Поштова адреса | 18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, 18000, м.Черкаси, вул.. Б.Вишневецького, буд..34 |
Суб'єкт господарювання | Суб'єкт великого підприємництва |
Ім'я | Маламуж Ольга Володимирівна |
Телефон | +380504138807 |
Ел. пошта | buh@ic.ck.ua |
Ідентифікаційний номер | UA-2021-07-29-010170-b |
---|---|
Електронний цифровий підпис |
Накладено
|
Очікувана вартість закупівлі | 251 640.00 UAH з ПДВ |
Мінімальний крок пониження | 1 258.20 UAH з ПДВ |
Період уточнень | до 20 серпня, 00:00 |
---|---|
Період оскарження умов | до 26 серпня, 00:00 |
Подача пропозицій | до 30 серпня, 12:00 |
Дата останніх змін | 30 серпня, 12:04 |
Підключення каналів надання доступу до мережі Інтернет (разово)Connecting Internet access channels (once)1 послуга Адреса поставки: Відповідно до документації Строк: до 31.12.2022 00:00 Тип предмета закупівлі: Послуги Код ДК 021:2015: 64216000-3, Послуги систем електронної передачі електронних повідомлень та інформації |
Надання доступу до мережі Інтернет каналами електрозв’язку (протягом 12 місяців)Providing access to the Internet through telecommunication channels (within 12 months)552 послуга Адреса поставки: Відповідно до документації Строк: до 31.12.2022 00:00 Тип предмета закупівлі: Послуги Код ДК 021:2015: 64216000-3, Послуги систем електронної передачі електронних повідомлень та інформації |
Оплата здійснюється відповідно до умов договору (розділ 3), проект якого наведений в додатку 6 до тендерної документації (розрахунки здійснюються в національній валюті України шляхом безготівкового перерахування коштів на поточний рахунок Оператора до 20-го числа місяця). Найменування замовника: Акціонерне товариство "Укрпошта". Місцезнаходження Замовника: 01001, м.Київ, вул. Хрещатик, будинок 22. Код згідно з ЄДРПОУ замовника: 21560045. Категорія: юридична особа, яка здійснює діяльність в окремих сферах господарювання. Найменування закупівельника: Акціонерне товариство «Укрпошта» в особі Черкаської дирекції АТ «Укрпошта». Місцезнаходження Закупівельника: 18001, м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 34. Код згідно з ЄДРПОУ Закупівельника: 21389969. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська або російська, учасник надає переклад цього документа. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Дата і час розкриття тендерних пропозицій - у день і час закінчення строку подання тендерних пропозицій, зазначених в оголошенні. Застосовані критерії оцінки - ціна. Забезпечення тендерної пропозиції не вимагається - умови надання забезпечення тендерної пропозиції не зазначаються у оголошенні.
Тип оплати: Пiсляоплата
Період: 20 календарних днів
Розмір оплати: 100.00%
Назва організації | АТ "Укрпошта" в особі черкаської дирекції |
---|---|
Код ЄДРПОУ | 21389969 |
Поштова адреса | 18000, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 34 |
Ім'я |
Тетяна Свідерська |
Телефон | +380507002130 |
Ел. пошта | sviderska-tv@ukrposhta.ua |