На жаль, наразі неможливо відкрити версію для друку.
0 800 30-74-85 з 8 до 20 по буднях та з 9 до 18 по вихідним.
0 800 30-74-85
З 8 до 18 по буднях
Повідомлення менеджеру
Відгук менеджеру
Підтримайте нашу армію та фонд «Повернись живим» — Підтримати
Шановний Користувач електронного майданчика "Zakupki UA",
для використання електронного майданчика "Zakupki UA" з метою участі у якості учасника у закупівлях у відповідності до законодавства у сфері публічних закупівель, кожен Користувач, крім реєстрації/авторизації на електронному майданчику "Zakupki UA", має:
Користувачі мають змогу ознайомитись з чинними редакціями Регламенту електронного майданчика "Zakupki UA" і Тарифів електронного майданчика "Zakupki UA" за посиланнями: https://zakupki.com.ua/reglament і https://zakupki.com.ua/pricing.
З повагою,
Служба підтримки Zakupki UA
support@zakupki.com.ua
class="modal-title" id="myModalLabel">Великий розмір файлу
Очікувана вартість
648 305.60 UAH
На жаль, наразі неможливо відкрити версію для друку.
Перевірка документації перед подачею гарантує захист пропозиції від формального відхилення. Наш юрист знайде в документах всі проблемні місця, напише, як їх виправити і ще раз перевірить підсумковий результат.
Наші юристи візьмуть на себе оскарження нечесних умов і видалять дискримінаційні вимоги.
Переговорна процедура (cкорочена)
Завершена закупівля
Контакти
Документи
Ідентифікаційний номер | UA-2021-08-10-007354-a |
---|---|
Електронний цифровий підпис |
Накладено
|
Очікувана вартість закупівлі | 648 305.60 UAH без ПДВ |
Умови застосування: | Оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера |
---|---|
Обгрунтування: | Згідно Рішення АМКУ № 18118 -р/пк-пз від 09.08.2021 скарга UA-2021-02-16-007492-a.b5 на рішення Замовника про визначення переможця закупівлі «Послуг гарячого харчування за кодом ДК 021:2015 - 55510000-8 (UA-2021-02-16-007492-a) за процедурою відкритих торгів, прийнята до розгляду; розгляд скарги призначено на 18.08.2021. Підчас оскарження до прийняття АМКУ відповідного рішення Замовник не має права укладати договір з переможцем тендеру. На даний час виникла негайно потреба у закупівлі послуг з гарячого харчування учнів/дітей/вихованців під час перебування їх у закладі. Згідно графіку заїзду на 2021 (зі змінами ) у серпні 2021 планується оздоровити 200 дітей пільгових категорій , у тому числі діти – сироти, що знаходяться на повному державному забезпечені у спеціалізованих закладах, діти з особливими потребами, діти - сироти та діти позбавленні батьківського піклування які знаходяться у прийомних сім’ї та дитячих будинках сімейного типу, діти учасників та загиблих в АТО, діти які перебувають на диспансерному обліку та діти інших пільгових категорій. На 08.08.2021 територіальним громадам області вже прийняти рішення та сформовані списки дітей для направлення у серпії, до нашого закладу на оздоровлення та соціальну реабілітацію за рахунок 100% бюджетних коштів. На підставі викладеного, з метою недопущення зриву оздоровлення дітей/учнів/вихованців пільгових категорій, які потребують особливого ставлення і уваги з боку держави, посиленого соціального захисту, як виняток можливо застосувати переговорну скорочену процедуру закупівлі згідно п.3 ч.2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» Умови застосування переговорної процедури, скороченої: стаття 40 Закону: «Умови застосування переговорної процедури закупівлі» Закону а саме : частина 2. «Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі» пункт 3) «оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера після розгляду/оцінки тендерних пропозицій учасників, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендера, що оскаржується;» (абзац 4). Застосування переговорної скороченої процедури закупівлі підтверджує наявність умов застосування переговорної скороченої процедури - Рішення АМКУ № 18118 -р/пк-пз від 09.08.2021. |
Дата останніх змін | 18 серпня, 13:11 |
---|
Послуги гарячого харчування1 послуга Адреса поставки: 51215, Україна, Дніпропетровська область, Новомосковський р-н, с.Орлівщина, вул. Острівна,2-а Строк: до 14.09.2021 00:00 Тип предмета закупівлі: Послуги Код ДК 021:2015: 55510000-8, Послуги їдалень |
Оплата здійснюється за фактично надані послуги, поетапно, протягом 2021 року, з урахуванням строків фактичного фінансування, кошторисних призначень, планів на дані цілі та в межах бюджетних призначень, у відповідності до Бюджетного кодексу України, протягом 20 (двадцяти) банківських днів після підписання Замовником акту наданих послуг.
Тип оплати: Пiсляоплата
Період: 20 банківських днів
Розмір оплати: 100.00%
Назва організації | Комунальний заклад "Дитячий оздоровчий центр соціальної реабілітації санаторного типу "ПЕРЛИНА ПРИДНІПРОВ'Я" Дніпропетровсткої обласної ради" |
---|---|
Код ЄДРПОУ | 37179958 |
Поштова адреса | 51215, Україна, Дніпропетровська область, с.Орлівщина, вул. Острівна, 2а |
Ім'я |
Юлія Борисівна |
Телефон | +380962338087 |
Ел. пошта | bardishy@i.ua |