На жаль, наразі неможливо відкрити версію для друку.
0 800 30-74-85 з 8 до 20 по буднях та з 9 до 18 по вихідним.
0 800 30-74-85
З 8 до 18 по буднях
Повідомлення менеджеру
Відгук менеджеру
Підтримайте нашу армію та фонд «Повернись живим» — Підтримати
Шановний Користувач електронного майданчика "Zakupki UA",
для використання електронного майданчика "Zakupki UA" з метою участі у якості учасника у закупівлях у відповідності до законодавства у сфері публічних закупівель, кожен Користувач, крім реєстрації/авторизації на електронному майданчику "Zakupki UA", має:
Користувачі мають змогу ознайомитись з чинними редакціями Регламенту електронного майданчика "Zakupki UA" і Тарифів електронного майданчика "Zakupki UA" за посиланнями: https://zakupki.com.ua/reglament і https://zakupki.com.ua/pricing.
З повагою,
Служба підтримки Zakupki UA
support@zakupki.com.ua
class="modal-title" id="myModalLabel">Великий розмір файлу
Очікувана вартість
692 498.41 UAH
На жаль, наразі неможливо відкрити версію для друку.
Перевірка документації перед подачею гарантує захист пропозиції від формального відхилення. Наш юрист знайде в документах всі проблемні місця, напише, як їх виправити і ще раз перевірить підсумковий результат.
Наші юристи візьмуть на себе оскарження нечесних умов і видалять дискримінаційні вимоги.
Переговорна процедура (cкорочена)
Завершена закупівля
Контакти
Документи
Ідентифікаційний номер | UA-2021-12-14-021130-c |
---|---|
Електронний цифровий підпис |
Накладено
|
Очікувана вартість закупівлі | 692 498.41 UAH з ПДВ |
Умови застосування: | Відсутність конкуренції з технічних причин |
---|---|
Обгрунтування: | Єдиний можливий постачальник теплоносіїв – Комунальне підприємство «Дніпротеплоенерго» Дніпровської обласної ради. Враховуючи об’єктивну відсутність конкуренції з технічних причин щодо придбання теплоносіїв на відповідному ринку, у даному випадку, відповідно до пункту 2 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» ( в редакції Закону №114-ІХ від 19.09.2019 р., далі - Закон), може бути застосована як виняток переговорна процедура закупівлі. Замовник має право укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі у строк не раніше ніж через п’ять днів - у разі закупівлі нафти, нафтопродуктів сирих, електричної енергії, послуг з її передання та розподілу, централізованого постачання теплової енергії, централізованого постачання гарячої води, послуг з централізованого опалення, телекомунікаційних послуг, у тому числі з трансляції радіо- та телесигналів, послуг з централізованого водопостачання та/або водовідведення та послуг з перевезення залізничним транспортом загального користування) з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю (п.7 стаття 40 Закону). |
Дата останніх змін | 20 грудня, 12:27 |
---|
Теплова енергія148.131 гігакалорія Адреса поставки: 49027, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. 6-ї Стрілецької дивізії, 11 Строк: до 31.05.2021 00:00 Тип предмета закупівлі: Товари Код ДК 021:2015: 09320000-8, Пара, гаряча вода та пов’язана продукція |
Тип оплати: Пiсляоплата
Період: 15 календарних днів
Розмір оплати: 100.00%
Назва організації | ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ |
---|---|
Код ЄДРПОУ | 05540712 |
Поштова адреса | 49094, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 10 |
Ім'я |
Юрій Рахленко |
Телефон | +380977283410 |
Ел. пошта | infizahc21@ukr.net |