На жаль, наразі неможливо відкрити версію для друку.
0 800 30-74-85 з 8 до 20 по буднях та з 9 до 18 по вихідним.
0 800 30-74-85
З 8 до 18 по буднях
Повідомлення менеджеру
Відгук менеджеру
Підтримайте нашу армію та фонд «Повернись живим» — Підтримати
Шановний Користувач електронного майданчика "Zakupki UA",
для використання електронного майданчика "Zakupki UA" з метою участі у якості учасника у закупівлях у відповідності до законодавства у сфері публічних закупівель, кожен Користувач, крім реєстрації/авторизації на електронному майданчику "Zakupki UA", має:
Користувачі мають змогу ознайомитись з чинними редакціями Регламенту електронного майданчика "Zakupki UA" і Тарифів електронного майданчика "Zakupki UA" за посиланнями: https://zakupki.com.ua/reglament і https://zakupki.com.ua/pricing.
З повагою,
Служба підтримки Zakupki UA
support@zakupki.com.ua
class="modal-title" id="myModalLabel">Великий розмір файлу
Очікувана вартість
156 720.55 UAH
На жаль, наразі неможливо відкрити версію для друку.
Перевірка документації перед подачею гарантує захист пропозиції від формального відхилення. Наш юрист знайде в документах всі проблемні місця, напише, як їх виправити і ще раз перевірить підсумковий результат.
Наші юристи візьмуть на себе оскарження нечесних умов і видалять дискримінаційні вимоги.
Переговорна процедура (cкорочена)
Завершена закупівля
Контакти
Документи
Ідентифікаційний номер | UA-2021-12-16-022684-c |
---|---|
Електронний цифровий підпис |
Накладено
|
Очікувана вартість закупівлі | 156 720.55 UAH з ПДВ |
Умови застосування: | Відсутність конкуренції з технічних причин |
---|---|
Обгрунтування: | Cтаном на 31.10.2021 системи теплопостачання будівлі за адресою: м. Умань, вул. Європейська, 27 приєднані до мереж, які обслуговуються Уманським комунальним підприємством «Уманьтеплокомуненерго», а підприємство входить до Зведеного реєстру суб’єктів природних монополій станом на 31.10.2021, опублікованого на сайті Антимонопольного комітету України. Таким чином, договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, а саме з Уманським комунальним підприємством «Уманьтеплокомуненерго». Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі - відсутності конкуренції з технічних причин, яка має бути документально підтверджена замовником (якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання), відповідно до абз.3 п.2 ч.2 ст. 40 ЗУ «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VІІІ. |
Дата останніх змін | 24 грудня, 14:02 |
---|
Пара, гаряча вода та пов’язана продукція35 гігакалорія Адреса поставки: 20300, Україна, Черкаська область, м. Умань, вул. Європейська 27 Строк: до 31.12.2021 00:00 Тип предмета закупівлі: Товари Код ДК 021:2015: 09320000-8, Пара, гаряча вода та пов’язана продукція |
Тип оплати: Пiсляоплата
Період: 10 банківських днів
Розмір оплати: 100.00%
Назва організації | ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ |
---|---|
Код ЄДРПОУ | 40108667 |
Поштова адреса | 18036, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Смілянська , буд. 57 |
Ім'я |
Євген Вишневський |
Телефон | +380472393265 |
Ел. пошта | tenderua2017@ukr.net |