На жаль, наразі неможливо відкрити версію для друку.
0 800 30-74-85 з 8 до 20 по буднях та з 9 до 18 по вихідним.
0 800 30-74-85
З 8 до 18 по буднях
Повідомлення менеджеру
Відгук менеджеру
Підтримайте нашу армію та фонд «Повернись живим» — Підтримати
Шановний Користувач електронного майданчика "Zakupki UA",
для використання електронного майданчика "Zakupki UA" з метою участі у якості учасника у закупівлях у відповідності до законодавства у сфері публічних закупівель, кожен Користувач, крім реєстрації/авторизації на електронному майданчику "Zakupki UA", має:
Користувачі мають змогу ознайомитись з чинними редакціями Регламенту електронного майданчика "Zakupki UA" і Тарифів електронного майданчика "Zakupki UA" за посиланнями: https://zakupki.com.ua/reglament і https://zakupki.com.ua/pricing.
З повагою,
Служба підтримки Zakupki UA
support@zakupki.com.ua
class="modal-title" id="myModalLabel">Великий розмір файлу
Очікувана вартість
7000.00 UAH
Замовник
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 5" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Повідомляємо про зміни
в умовах, оновлення статусу, появу скарг, вимог та запитань
На жаль, наразі неможливо відкрити версію для друку.
Перевірка документації перед подачею гарантує захист пропозиції від формального відхилення. Наш юрист знайде в документах всі проблемні місця, напише, як їх виправити і ще раз перевірить підсумковий результат.
Наші юристи візьмуть на себе оскарження нечесних умов і видалять дискримінаційні вимоги.
Спрощена закупівля
Завершена закупівля
Опис закупівлі: При наданні пропозицій необхідно обов'язково дотримуватись вимог, викладених у в Оголошенні про проведення закупівлі та у Додатках 1, 2, 3, 4, 5
Контакти
Документи
Код ЄДРПОУ | 42247034 |
---|---|
Поштова адреса | 02068, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ДРАГОМАНОВА, будинок 31Б |
Суб'єкт господарювання | Суб'єкт середнього підприємництва |
Ім'я | Анна Опанасенко |
Телефон | +380674406568 |
Ел. пошта | tdprofilab_zakupki@ukr.net |
Ідентифікаційний номер | UA-2019-12-04-001530-b |
---|---|
Електронний цифровий підпис |
Накладено
|
Очікувана вартість закупівлі | 7 000.00 UAH з ПДВ |
Мінімальний крок пониження | 35.00 UAH з ПДВ |
Період уточнень | до 5 грудня, 17:00 |
---|---|
Подача пропозицій | до 8 грудня, 17:00 |
Дата останніх змін | 18 грудня, 11:53 |
Набір реагентів для імуноферментного визначення хоріонічного гонадотропіну у сироватці (плазмі) крові "ХГ-ІФА" ELISA, Набір реагентів для імуноферментного визначення альфа-фетопротеїну в сироватцi (плазмі) кровi "АФП-ІФА" ELISA, Набір реагентів для імуноферментного визначення асоційованого з вагітністю білку плазми А (ПАББ-А) у сироватці (плазмі) крові "ПАББ-А-ІФА" ХЕМА ELISA, Набір реагентів для імуноферментного визначення вільного бета-ланцюга хоріонічного гонадотропіну у сироватці (плазмі) крові "св.(бета)-ХГ" ХЕМА ELISA згідно до Додакту 14 набір Адреса поставки: 49027, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Івана Акінфієва, 5 Строк: до 20.12.2019 00:12 Тип предмета закупівлі: Товари Код ДК 021:2015: 33690000-3, Лікарські засоби різні |
Тип оплати: Пiсляоплата
Період: 30 робочих днів
Розмір оплати: 100.00%
Назва організації | КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 5" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ |
---|---|
Код ЄДРПОУ | 01985475 |
Поштова адреса | 49027, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Івана Акінфієва, буд. 5 |
Ім'я |
Оксана Караськина |
Телефон | +380562473791,+380567446163 |
Ел. пошта | ddmkl5.med@gmail.com |