На жаль, наразі неможливо відкрити версію для друку.
0 800 30-74-85 з 8 до 20 по буднях та з 9 до 18 по вихідним.
0 800 30-74-85
З 8 до 18 по буднях
Повідомлення менеджеру
Відгук менеджеру
Підтримайте нашу армію та фонд «Повернись живим» — Підтримати
Шановний Користувач електронного майданчика "Zakupki UA",
для використання електронного майданчика "Zakupki UA" з метою участі у якості учасника у закупівлях у відповідності до законодавства у сфері публічних закупівель, кожен Користувач, крім реєстрації/авторизації на електронному майданчику "Zakupki UA", має:
Користувачі мають змогу ознайомитись з чинними редакціями Регламенту електронного майданчика "Zakupki UA" і Тарифів електронного майданчика "Zakupki UA" за посиланнями: https://zakupki.com.ua/reglament і https://zakupki.com.ua/pricing.
З повагою,
Служба підтримки Zakupki UA
support@zakupki.com.ua
class="modal-title" id="myModalLabel">Великий розмір файлу
Очікувана вартість
825 000.00 UAH
На жаль, наразі неможливо відкрити версію для друку.
Перевірка документації перед подачею гарантує захист пропозиції від формального відхилення. Наш юрист знайде в документах всі проблемні місця, напише, як їх виправити і ще раз перевірить підсумковий результат.
Наші юристи візьмуть на себе оскарження нечесних умов і видалять дискримінаційні вимоги.
Закупівля без використання електронної системи
Завершена закупівля
Контакти
Документи
Ідентифікаційний номер | UA-2020-03-28-000035-b |
---|---|
Електронний цифровий підпис |
Накладено
|
Очікувана вартість закупівлі | 825 000.00 UAH з ПДВ |
Дата останніх змін | 28 березня, 11:22 |
---|
Ультразвукова діагностична система Ebit 60 у складі: Конвексний датчик C3-E, Лінійний датчик L7-E, Фазований датчик Р3-Е, візок код НК 024:2019 – 40761 Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації1 штука Адреса поставки: 18028, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Самійла Кішки, 210/1 Строк: до 31.12.2020 00:12 Тип предмета закупівлі: Товари Код ДК 021:2015: 33120000-7, Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання |
Розрахунки за поставлений Товар здійснюються у безготівковій формі шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Постачальника. Покупець сплачує Постачальнику за Товар протягом 3 (трьох) банківських днів з моменту отримання рахунку.Строк (термін) поставки (передачі) товару: протягом 45 днів з моменту отримання попередньої оплати у розмірі 100% .
Тип оплати: Аванс
Період: 3 банківських днів
Розмір оплати: 100.00%
Назва організації | Комунальне некомерційне підприємство "Черкаська міська інфекційна лікарня" Черкаської міської ради |
---|---|
Код ЄДРПОУ | 02004976 |
Поштова адреса | 18028, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Рози Люксембург, 210/1 |
Ім'я |
Татьяна Шалина |
Телефон | +380936663344 |
Ел. пошта | inf.lic@ukr.net |