На жаль, наразі неможливо відкрити версію для друку.
0 800 30-74-85 з 8 до 20 по буднях та з 9 до 18 по вихідним.
0 800 30-74-85
З 8 до 18 по буднях
Повідомлення менеджеру
Відгук менеджеру
Підтримайте нашу армію та фонд «Повернись живим» — Підтримати
Шановний Користувач електронного майданчика "Zakupki UA",
для використання електронного майданчика "Zakupki UA" з метою участі у якості учасника у закупівлях у відповідності до законодавства у сфері публічних закупівель, кожен Користувач, крім реєстрації/авторизації на електронному майданчику "Zakupki UA", має:
Користувачі мають змогу ознайомитись з чинними редакціями Регламенту електронного майданчика "Zakupki UA" і Тарифів електронного майданчика "Zakupki UA" за посиланнями: https://zakupki.com.ua/reglament і https://zakupki.com.ua/pricing.
З повагою,
Служба підтримки Zakupki UA
support@zakupki.com.ua
class="modal-title" id="myModalLabel">Великий розмір файлу
Очікувана вартість
1 999 920.00 UAH
На жаль, наразі неможливо відкрити версію для друку.
Перевірка документації перед подачею гарантує захист пропозиції від формального відхилення. Наш юрист знайде в документах всі проблемні місця, напише, як їх виправити і ще раз перевірить підсумковий результат.
Наші юристи візьмуть на себе оскарження нечесних умов і видалять дискримінаційні вимоги.
Переговорна процедура
Завершена закупівля
Контакти
Документи
Ідентифікаційний номер | UA-2020-06-22-007634-c |
---|---|
Електронний цифровий підпис |
Накладено
|
Очікувана вартість закупівлі | 1 999 920.00 UAH з ПДВ |
Умови застосування: | Відсутність конкуренції з технічних причин |
---|---|
Обгрунтування: | ДНВП «Геоінформ України» відноситься до сфери управління Державної служби геології та надр України і є спеціалізованою науково-виробничою установою, яка забезпечує функціонування єдиної державної інформаційної геологічної системи, метою якої є накопичення та надання інформації про надра. Відповідно до пункту 25 постанови Кабінету Міністрів України № 615 від 30.05.2011 р. «Про затвердження Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами» облік наданих дозволів та заяв ведеться виключно Державним науково-виробничим підприємством «Державний геологічий інформаційний фонд України». Також ДНВП «Геоінформ України» веде реєстр нафтових та газових свердловин, що передбачено геологічним завданням в рамках загальнодержавної програми розвитку мінерально-сировинної бази України на період до 2030 року. Одночасно з вищезазначеним, ДНВП «Геоінформ України» здійснює державний облік родовищ, у тому числі техногенних, які становлять Державний фонд родовищ корисних копалин, а також здійснює ведення Державного кадастру родовищ та проявів корисних копалин відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31.01.1995 № 75. Державний облік ведеться на підставі звітів про результати геологорозвідувальних робіт, які зберігаються у Державному інформаційному геологічному фонді України – ДНВП «Геоінформ України» і якому надано статус галузевого державного архіву відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.11.1996 № 1366. Крім того, відповідно до Порядку розпорядження геологічною інформацією, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 07.11.2018 № 939 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 29.01.2020 № 64) ДНВП «Геоінформ України» є адміністратором каталогу відомостей про геологічну інформацію. Таким чином, законодавче визначення ДНВП «Геоінформ України» суб’єктом, що веде облік наданих спеціальних дозволів та заяв на користування надрами, здійснює ведення Державного кадастру родовищ та проявів корисних копалин, веде реєстр нафтових та газових свердловин, має статус галузевого державного архіву є умовою відсутності конкуренції з технічних причин визначеною п.2 ст.40 Закону для здійснення закупівлі у ДНВП «Геоінформ України» із застосуванням переговорної процедури послуги «Послуги з перевірки заяв надрокористувачів щодо отримання, продовження, внесення змін, розширення меж спеціальних дозволів без проведення аукціону та виставлення на продаж на аукціоні спеціальних дозволів на користування надрами». |
Дата останніх змін | 9 липня, 11:19 |
---|
Послуги з перевірки заяв надрокористувачів щодо отримання, продовження, внесення змін, розширення меж спеціальних дозволів без проведення аукціону та виставлення на продаж на аукціоні спеціальних дозволів на користування надрами12 послуга Адреса поставки: 03057, Україна, м. Київ, Київ, вул. Антона Цедіка, 16 Строк: до 31.12.2020 00:12 Тип предмета закупівлі: Послуги Код ДК 021:2015: 72310000-1, Послуги з обробки даних |
Поквартально за фактично надані послуги відповідно до календарного плану протягом 10 банківських днів з дня підписання Акту здачі-приймання наданих послуг у безготівковій формі шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця у національній валюті України
Тип оплати: Пiсляоплата
Період: 10 банківських днів
Розмір оплати: 100.00%
Назва організації | Державна служба геології та надр України |
---|---|
Код ЄДРПОУ | 37536031 |
Поштова адреса | 03680, Україна, Київська область, Киев, м. Київ, вул. Антона Цедіка, 16 |
Ім'я |
Анастасія Снісаренко |
Телефон | +380444563365 |
Ел. пошта | nastyaecolog@gmail.com |