На жаль, наразі неможливо відкрити версію для друку.
0 800 30-74-85 з 8 до 20 по буднях та з 9 до 18 по вихідним.
0 800 30-74-85
З 8 до 18 по буднях
Повідомлення менеджеру
Відгук менеджеру
Підтримайте нашу армію та фонд «Повернись живим» — Підтримати
Шановний Користувач електронного майданчика "Zakupki UA",
для використання електронного майданчика "Zakupki UA" з метою участі у якості учасника у закупівлях у відповідності до законодавства у сфері публічних закупівель, кожен Користувач, крім реєстрації/авторизації на електронному майданчику "Zakupki UA", має:
Користувачі мають змогу ознайомитись з чинними редакціями Регламенту електронного майданчика "Zakupki UA" і Тарифів електронного майданчика "Zakupki UA" за посиланнями: https://zakupki.com.ua/reglament і https://zakupki.com.ua/pricing.
З повагою,
Служба підтримки Zakupki UA
support@zakupki.com.ua
class="modal-title" id="myModalLabel">Великий розмір файлу
Очікувана вартість
937 999.01 UAH
На жаль, наразі неможливо відкрити версію для друку.
Перевірка документації перед подачею гарантує захист пропозиції від формального відхилення. Наш юрист знайде в документах всі проблемні місця, напише, як їх виправити і ще раз перевірить підсумковий результат.
Наші юристи візьмуть на себе оскарження нечесних умов і видалять дискримінаційні вимоги.
Переговорна процедура (cкорочена)
Завершена закупівля
Контакти
Документи
Код ЄДРПОУ | 00131713 |
---|---|
Поштова адреса | 65031, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Миколи Боровського, 28Б |
Суб'єкт господарювання | Суб'єкт великого підприємництва |
Ім'я | Юдіна В.І. |
Телефон | ++380487052259 |
Ел. пошта | kanc@od.energy.gov.ua |
Ідентифікаційний номер | UA-2020-12-18-007727-b |
---|---|
Електронний цифровий підпис |
Накладено
|
Очікувана вартість закупівлі | 937 999.01 UAH з ПДВ |
Умови застосування: | Відсутність конкуренції з технічних причин |
---|---|
Обгрунтування: | Правові засади функціонування ринку електричної енергії України визначаються Законом України «Про ринок електричної енергії» від 13 квітня 2017 року № 2019-VIII, а відповідно до даного Закону «розподіл електричної енергії - це діяльність із транспортування електричної енергії від електроустановок виробників електричної енергії або електроустановок оператора системи передачі мережами оператора системи розподілу, крім постачання електричної енергії». Послуги з розподілу електричної енергії надають оператори систем розподілу (суб’єкти природних монополій) за тарифами, які встановлюються НКРЕКП. Відповідно до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії (постанова НКРЕКП від 27.12.2017 № 1470) територія провадження діяльності оператора системи розподілу визначається за місцем розташування об’єктів електроенергетики, призначених для розподілу електричної енергії, що перебувають у власності ліцензіата, та до яких приєднані електричні мережі споживачів, які живляться від мереж ліцензіата. При цьому, територія провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії за регульованим тарифом із зазначенням переліку адміністративно-територіальних одиниць затверджується постановою НКРЕКП про видачу відповідної ліцензії по кожному постачальнику. Враховуючи вищезазначене, на кожній окремій території діє лише один розподільник, з яким споживачі можуть укласти договір на розподіл електричної енергії за регульованим тарифом, в тому числі послуги внаслідок перетікання реактивної електричної енергії. Відповідно до пункту 2 частини 2 статті 40 Закону якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з випадків, а саме відсутність конкуренції з технічних причин Замовником може застосовуватись Переговорна процедура. Також, на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України (за посиланням https://amcu.gov.ua/napryami/konkurenciya/arhiv-zvedenogo-pereliku-prirodnih-monopolij) зазначено зведений перелік суб’єктів природних монополій України, яким визначено АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» - код ЄДРПОУ 00131713 (скорочене найменування: АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»), що займає монопольне (домінуюче) становище по наданню послуг з розподілу електроенергії в межах місцезнаходження замовника, отже, дані послуги можуть бути надані лише певним виконавцем, інша альтернатива відсутня. Тому, договір про закупівлю послуг з розподілу електроенергії може бути укладений лише з одним виконавцем. З урахуванням вищевикладеного, та враховуючи підстави застосування Переговорної процедури закупівлі, а саме пункту 2 частини 2 статті 40 Закону, Замовнику необхідно застосувати Переговорну процедуру щодо Закупівлі. |
Дата останніх змін | 31 грудня, 16:10 |
---|
Послуги з розподілу електричної енергії (код ДК 021:2015 65310000-9 Розподіл електричної енергії)878000 кіловат-година Адреса поставки: 65000, Україна, Одеська область, Одеса, Об’єкти Замовника: Новоміський цвинтар: м. Одеса, проспект Академіка Глушка, 33; Друге Християнське кладовище: м. Одеса, Люстдорфська дорога, 6; Третє Єврейське кладовище: м. Одеса, вулиця Хімічна, 1; Північне кладовище: м. Одеса, вулиця Паустовського, 14; Російсько-Слобідське кладовище: м. Одеса, вулиця Яші Гордієнка, 63; Троїцьке кладовище: м. Одеса, вулиця Овідіопольська, 24; кладовище Дмитра Донського: м. Одеса, вулиця Дмитра Донського, 47; міське кладовище «Західне»: м. Одеса, Тираспольське шосе, 22-Д, Строк: до 31.12.2021 00:00 Тип предмета закупівлі: Послуги Код ДК 021:2015: 65310000-9, Розподіл електричної енергії |
Терміни оплати послуги зазначаються в додатку № 4 «Порядок розрахунків» до Договору споживача, а саме: попередня оплата або авансові платежі здійснюються Споживачем/Замовником не пізніше ніж за 5 календарних днів до початку розрахункового періоду з наступним перерахунком (остаточним розрахунком), що проводиться відповідно до фактичного обсягу розподіленої електричної енергії протягом відповідного розрахункового періоду, остаточний розрахунок за надання послуги з розподілу електричної енергії за поточний розрахунковий період здійснюється Споживачем/Замовником протягом 5 робочих днів після закінчення розрахункового періоду. Розрахунки проводяться шляхом оплати Споживачем/Замовником після пред’явленого Оператором системи розподілу/Учасником рахунків на оплату послуг з розподілу електричної енергії та на підставі Актів прийняття-передавання наданих послуг з розподілу електричної енергії.
Тип оплати: Аванс
Період: 5 календарних днів
Розмір оплати: 100.00%
Назва організації | Комунальне підприємство "Спеціалізоване підприємство комунально-побутового обслуговування" |
---|---|
Код ЄДРПОУ | 03350083 |
Поштова адреса | 65091, Україна, Одеська область, Одеса, Комітетська, 10-А |
Ім'я |
Козлов Дмитро Сергійович |
Телефон | 380487373595 |
Ел. пошта | kpspkbo@gmail.com |