Главная страница » Новини » довідка про відсутність заборгованості » Як отримати Довідку про відсутність заборгованості онлайн

Як отримати Довідку про відсутність заборгованості онлайн

Для участі в закупівлі постачальник повинен подати тендерну пропозицію. Регулярно вони відхиляються через невідповідність до тендерної документації замовника. Однак, це не єдина підстава для відхилення пропозиції. Також, Законом встановлено Перелік підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі, яким може скористатися замовник. Однією з підстав є заборгованість постачальника із сплати податків і зборів.

Відповідно, в учасника торгів може з’явитися потреба у доведенні того, що у нього немає заборгованості. Для цього йому потрібно отримати Довідку про відсутність заборгованості.

Звичайно, Довідку можна отримати в паперовому вигляді, але зручніше зробити це онлайн. Тим паче, довідку ви отримаєте безкоштовно протягом 5-ти днів після подання заяви. 

Строк дії Довідки — 10 днів.


Як отримати Довідку про відсутність заборгованості із сплати податків і зборів онлайн

Крок 1. Спочатку потрібно увійти в Електронний кабінет платника.

Довідка про відсутність заборгованості

Для входу у вас обов’язково має бути ЕЦП або КЕП.

Крок 2. Обираємо розділ  “Заяви, запити для отримання інформації” та пункт меню “ЗАЯВА про надання довiдки про вiдсутнiсть заборгованостi з платежiв, контроль за справлянням яких покладено на контролюючi органи”.

Довідка про відсутність заборгованості

Крок 3. Заповнюємо необхідні поля та натискаємо кнопку “Створити”.

Довідка про відсутність заборгованості

Після цього залишається при оформленні заяви вказати усі необхідні дані та натиснути “Зберегти”. 

Вітаємо, процес отримання Довідки завершено! Залишилося тільки дочекатися її отримання в форматі .pdf.