На жаль, наразі неможливо відкрити версію для друку.
0 800 30-74-85 з 8 до 20 по буднях та з 9 до 18 по вихідним.
0 800 30-74-85
З 8 до 18 по буднях
Повідомлення менеджеру
Відгук менеджеру
Підтримайте нашу армію та фонд «Повернись живим» — Підтримати
Шановний Користувач електронного майданчика "Zakupki UA",
для використання електронного майданчика "Zakupki UA" з метою участі у якості учасника у закупівлях у відповідності до законодавства у сфері публічних закупівель, кожен Користувач, крім реєстрації/авторизації на електронному майданчику "Zakupki UA", має:
Користувачі мають змогу ознайомитись з чинними редакціями Регламенту електронного майданчика "Zakupki UA" і Тарифів електронного майданчика "Zakupki UA" за посиланнями: https://zakupki.com.ua/reglament і https://zakupki.com.ua/pricing.
З повагою,
Служба підтримки Zakupki UA
support@zakupki.com.ua
class="modal-title" id="myModalLabel">Великий розмір файлу
Очікувана вартість
196 704.00 UAH
На жаль, наразі неможливо відкрити версію для друку.
Перевірка документації перед подачею гарантує захист пропозиції від формального відхилення. Наш юрист знайде в документах всі проблемні місця, напише, як їх виправити і ще раз перевірить підсумковий результат.
Наші юристи візьмуть на себе оскарження нечесних умов і видалять дискримінаційні вимоги.
Переговорна процедура
Завершена закупівля
Опис закупівлі: Для ефективного функціонування об’єктів комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна в 2021-му році необхідно збільшити величину споживання необхідної потужності електричної енергії на обєкті Комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна за адресою Міцкевича, 4.;
Контакти
Документи
Ідентифікаційний номер | UA-2021-10-26-002448-b |
---|---|
Електронний цифровий підпис |
Накладено
|
Очікувана вартість закупівлі | 196 704.00 UAH з ПДВ |
Умови застосування: | Відсутність конкуренції з технічних причин |
---|---|
Обгрунтування: | cт. 40, ч. 2 п 2 Відсутність конкуренції з технічних причин на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи. На підставі РЕЄСТРУ СУБ'ЄКТІВ ПРИРОДНИХ МОНОПОЛІЙ, ЯКІ ПРОВАДЯТЬ ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ станом на 31.08.2021 року, який оприлюднений на офіційному веб-сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, в якому розміщено приватне акціонерне товариство "Прикарпаттяобленерго", як суб’єкт, що займає монопольне становище в Івано-Франківській області у сфері приєднання електроустановок (будівництво, реконструкція технічне переоснащення та введення в експлуатацію електричних мереж зовнішнього електропостачання від точки забезпечення потужності до точки приєднання) до електричних мереж системи розподілу відповідно до схеми зовнішнього електрозабезпечення і проектної документації та здійснює підключення електроустановок до електричних мереж системи розподілу, та враховуючи об’єктивну відсутність конкуренції з технічних причин на відповідному ринку щодо закупівлі , з метою укладання договору про закупівлю є необхідність застосування Замовником переговорної процедура закупівлі в одного учасника приватного акціонерного товариства "Прикарпаттяобленерго". |
Дата останніх змін | 9 листопада, 08:34 |
---|
Виконавець забезпечує приєднання електроустановок Замовника до електричних мереж системи розподілу1 послуга Адреса поставки: 76004, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Грушевського,21 Строк: до 31.12.2021 00:00 Тип предмета закупівлі: Послуги Код ДК 021:2015: 45310000-3, Електромонтажні роботи |
Тип оплати: Пiсляоплата
Період: 5 робочих днів
Розмір оплати: 100.00%
Назва організації | Комунальне підприємство Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна |
---|---|
Код ЄДРПОУ | 39088370 |
Поштова адреса | 76004, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. М.Грушевського, буд. 21 |
Ім'я |
Ігор Дорош |
Телефон | +380679217177 |
Ел. пошта | dorowigor@gmail.com |